Maxbo Proff Gjøvik er med på laget i 2025

Signering nr. 62 i partnernettverket er klare for sesongstart!

Annonse:

På Nammo Stadion og i Raufoss Industripark Arena er det stadig stort og smått som må ordnes, og nå vil hverdagen vår bli enda enklere. Vi ønsker med glede Maxbo Proff i Thomasdalen på Kallerud hjertelig velkommen inn i partnernettverket til Raufoss IL Fotball.

Tommy Nilsen, regionsdirektør i Maxbo, er glad for å kunne bidra både til partnernettverket, men er også begeistret fordi flere i Maxbo-gjengen er ivrige fotballsupportere og Raufoss-patrioter. Maxbo skal ha både kampsponsorat i år og bidra i partnernettverket.

Sjekk ut mer om Maxbo Proff

 

Fotballentusiaster og gode Raufoss-supportere!

 

Tommy sier han og flere ansatte er stolte av å ha et OBOS-liga lag i nærområdet, og mener Raufoss får til veldig mye med få ressurser som mange kan ta lærdom av. Og heldigvis er det flere som merker at det svinger over partnersamlingene om dagen, og ønsker å henge med på moroa:

- Vi håper og tror at det kan samarbeides tett med Raufoss Fotball og partnernettverket, og vi skal bli en attraktiv B2B partner for mange i nettverket utover sommeren og høsten, avslutter Tommy.

For klubbens del er det svært kjærkomment med muligheten til å hente ut nødvendigheter underveis, da vi har en nydelig, men langt fra vedlikeholdsfri stadion. Samtidig kommer de inn med ressurser til klubben, og avtalen er av god størrelse. Daglig leder Mats Thyli er fornøyd med å få inn en ny partner som byr på en bransjespesialitet som kan komme inn med nytt blikk:

- Vi har en gruppe dedikerte folk som virkelig bidrar til å holde Nammo og RIA plettfri og i storform året rundt, og nå håper vi å kunne gi dem det rette utstyret og materialene, slik at de slipper å bruke så mye energi på å trylle frem det nødvendige. Dette er en viktig og god avtale for oss, sier Mats.  


Vi ønsker Maxbo Proff Gjøvik velkommen til Raufoss IL Fotball! 💛🖤

 

Annonse fra Obos-ligaen: